بگوویچ: کیفیت لیگ برتر فوتبال ایران تنزل کرده است

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، وینگو بگوویچ سرمربی گل‌گهر سیرجان بعد از پرگل تیمش برابر نود ارومیه گفت: عملکرد قابل قبولی در این دیدار داشتیم و توانستیم نتیجه خوبی بدست بیاوریم گرچه میتوانستیم گل‌های بیشتری نیز به ثمر برسانیم.

وی ادامه داد: شرایط تیم بازی به بازی بهتر می‌شود و امیدواریم با حمایت مسئولین و هواداران تیم، امسال یکی از تیم‌های راه یافته به لیگ برتر باشیم و در این راه باید با رقیبان قدرتمندی چون نماینده خرمشهر، اکسین، مس کرمان، آلومینیوم و … رقابت کنیم.

وی افزود: تیم ارومیه هواداران پرشوری دارد و بعد از مدت‌ها این شهر میزبان چنین سطحی از فوتبال است و امیدواریم این تیم در ادامه نتایج خوبی کسب و مردم و هواداران این تیم خوشحال شوند.

سرمربی گل‌گهر با اشاره به حضور ۱۴ ساله‌اش در فوتبال ایران اظهار کرد: ایران کشوری با سطح بالای فوتبال است ولی متاسفانه کیفیت لیگ برتر نسبت به گذشته بسیار تنزل کرده و شاهد هستیم کیفیت بازی‌ها بسیار پایین بوده و تیم برآمده از آن نیز در آسیا به میانمار می بازد که این اتفاق برای این کشور زشت و وجهه جالبی ندارد.

بگوویچ نبود برنامه ریزی توسط فدراسیون را یکی از عوامل تنزل فوتبال ایران می داند و می گوید: باید برای پیشرفت و بازگشت فوتبال ایران به سطح اول برنامه ریزی بهتری کرد.

بگوویچ در خاتمه گفت: شاید امسال، آخرین سال حضورم در فوتبال ایران باشد.

 

 

46

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *