خانزاده: اصلا به حواشی توجه نمی‌کنیم/ مشکلی نداریم اما ای کاش بازی‌های دوستانه بیشتری داشتیم

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدرضا خانزاده در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان ضمن بیان این مطلب گفت: خدا را شکر تا الان همه چیز خوب بوده است و بازیکنان با انگیزه خیلی بالا در تمرینات حضور دارند. البته هر چه به بازی‌ها نزدیک‌تر می‌شویم باید تمرکز‌مان را بالاتر ببریم و امیدوارم بتوانیم دست پر از مسابقات برگردیم.
مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به انتقاداتی که از خط دفاع تیم ملی می‌شود، یادآور شد: هر کسی می‌تواند در مورد تیم ملی صحبت کند. من به نظر همه احترام می‌گذارم، اما مسئله‌ای که وجود دارد، این است که ما اصلاً به حواشی توجه نمی‌کنیم و همه همدل و متحد هستیم و این برگ برنده ما در جام جهانی خواهد بود. ان‌شاءالله بتوانیم با این انرژی و همدلی نتایج خوبی بگیریم.
خانزاده در مورد حریفان ایران در جام جهانی 2018 نیز تصریح کرد: در مورد حریفان هم حرفی برای گفتن وجود ندارد و همه از تیم‌های همگروه‌مان شناخت داریم. ما با قهرمان دنیا، قهرمان اروپا و قهرمان آفریقا در یک گروه قرار داریم، اما ما هم ایران هستیم و با تمام قوا، توان و جان‌مان راهی زمین خواهیم شد. با همدلی که داریم از حیثیت خودمان دفاع می‌کنیم و ان‌شاءالله که سربلند خواهیم بود.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا مشکلاتی پیرامون تیم ملی وجود دارد یا نه، خاطرنشان کرد: خدا را شکر مشکل خاصی نیست، اما به‌هرحال ما بازی دوستانه کم داشتیم و اگر بازی‌های بیشتری را انجام می‌دادیم، شرایط‌مان بهتر می‌شد.
مدافع تیم ملی در واکنش به این پرسش که فکر می‌کند چقدر شانس بازی در جام جهانی 2018 داشته باشد، عنوان کرد: بارها گفته‌ام و الان هم تکرار می‌کنم که مهم نیست چه بازیکنی برای تیم ملی به میدان می‌رود. مهم سربلندی کشورمان است و امیدوارم هر بازیکنی به میدان می‌رود، ایران موفق باشد.
43 43

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *