نایب رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری: حمایت مسئولان ورزش ایران از وزنه برداری بانوان شگفت زده‌ام کرد

اورسلا پاپاندرئا در خصوص هدف و انگیزه سفر به ایران گفت: من به عنوان نائب رييس فدراسيون جهاني و رييس كميسيون بانوان فدراسيون جهاني هدفم اين بود علاوه بر بررسي دقيق تر وضعيت وزنه برداري در ايران به بانوان وزنه بردار اين اطمينان را دهم كه فدراسيون جهاني از تمام فعاليت هاي بانوان حمايت مي كند.

وی در پاسخ به این سوال که تصوير شما قبل و بعد از سفر به ايران چگونه بود؟ اظهار داشت: من استاد دانشگاه هستم و هميشه در مورد كشورهاي مختلف اطلاعاتي دارم. صادقانه ميگويم قبل از سفر كمي ترس داشتم اما با صحبت با دوستان ايراني كه همگي اطمينان می دادند خاطره اين سفر را فراموش نخواهي كرد تصميم به سفر گرفتم.

الان كه در آمريكا هستم دوست دارم براي تمام مردم با قدرت از یک کشور شگفت انگیز با مردمی دوست داشتنی تعريف كنم. من لحظه به لحظه اين سفر را فراموش نخواهم كرد مردم خوزستان باورنکردنی بودند به خصوص شهر اهواز و شوشتر.

رئیس فدراسیون وزنه برداری آمریکا همچنین در واکنش به این سوال که وضعیت وزنه برداری ایران را چگونه دیدید؟ گفت: از نحوه حمایت مسئولان ورزش و دولت ایران نسبت به وزنه برداری بانوان بسیار شگفت زده هستم .

با افتخار از علي مرادي رييس فدراسيون ايران و آقاي حيدري مسئول ورزش خوزستان و خانم طريقت بابت حمايت و ميهمان نوازي شاخص و منحصر به فرد خود از من و تيم امريكا قدردانی می کنم.

حرف آخر…

پيام پر محبت و احترام من را به وزير ورزش ايران، تمام بانوان ورزشكار و تمام مردم خونگرم خوزستان برسانيد.

 

256 41

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *