محمدخانی: طارمی گل قهرمانی پرسپولیس را می‌زند

ناصر محمدخاني در رابطه با بازي روز جمعه و رويارويي پرسپوليس مقابل راه‌آهن يزدان حرف‌هاي جالبي را بر زبان مي‌آورد.

* به ورزشگاه نمي‌رويد؟
خيلي دوست داشتم روز جمعه به ورزشگاه بروم اما درگير يكسري مسائل شخصي هستم. با اين وجود پسرم، علي كه يك پرسپوليسي سرسخت است، روز جمعه به ورزشگاه مي‌رود تا ان‌شاءا… در جشن قهرماني پرسپوليس در ورزشگاه آزادي شركت كند.

* شرايط ديدار روز جمعه را چگونه پيش‌بيني مي‌كنيد؟
پرسپوليس نبايد بي‌محابا، بي‌هدف و احساسي حمله كند. راه‌آهن يزدان تيمي است كه در ضدحمله تبحر دارد و بدون شك با يك مهاجم مقابل پرسپوليس بازي خواهد كرد به همين دليل پرسپوليس بايد مواظب باشد اسير ضدحملات راه‌آهن يزدان نشود.

* با توجه به تفاضل گل كمتر پرسپوليس، فكر مي‌كنيد پرسپوليس قادر به پيروزي پرگل مقابل راه‌آهن يزدان باشد؟
برتري عددي در حمله و شركت كناره‌هاي پرسپوليس در حملات و استفاده از عمق دفاع راه‌آهن يزدان مي‌تواند منجر به پيروزي پرگل سرخپوشان شود. از تمام اين مسائل گذشته راه‌آهن يزدان روي ضربات ايستگاهي هم سخت آسيب‌پذير است، نكته‌اي كه مي‌تواند كار پرسپوليس را آسان‌تر كند.

* درست است كه راه‌آهن يزدان را گربه سياه پرسپوليس مي‌دانند؟
به هيچ وجه اين‌طور نيست و راه‌آهن يزدان خيلي كم موفق شده پرسپوليس را شكست دهد. از اينها گذشته يك بار در سال 63، راه‌آهن يزدان را با نتيجه 8 بر يك شكست داديم كه در آن ديدار 4 گل علي پروين زد، 2 گل خودم و يك گل توسط حميد درخشان به ثمر رسيد و يك گل ديگرمان را هم يكي از همبازيانم به ثمر رساند. دوست دارم اين نتيجه رؤيايي روز جمعه هم تكرار شود.

* فكر مي‌كنيد چه بازيكني در صورت پيروزي پرسپوليس گل قهرماني اين تيم را خواهد زد؟
مهدي طارمي بهترين و سرحال‌ترين مهاجم اين روزهاي فوتبال ايران است به همين دليل فكر مي‌كنم طارمي گل قهرماني پرسپوليس را بزند.

* در خصوص ديدار استقلال خوزستان و ذوب‌‌آهن چه نظري داريد و اين ديدار را چگونه پيش‌بيني مي‌كنيد؟
تيم يحيي شانس سهميه دارد و اگر در اوايل فصل هم به استقلال خوزستان باخت به اين دليل بود كه تيمش هنوز خوب شكل نگرفته بود اما اين بار شرايط خيلي متفاوت است و به نظرم تيم يحيي از پس تيم عبدا… ويسي برمي‌آيد و اين تيم را در اهواز شكست خواهد داد.

 

 

256 41

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *