ساماندهی سواری های مسافربری پلاک شخصی استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ علی رحمتی که در جلسه ساماندهی سواری های مسافربری پلاک شخصی سخن می گفت با بیان اینکه بر اساس ماده 203 قانون راهنمایی و رانندگی به کار گرفتن مسافر از طریق ماشین های پلاک شخصی ممنوع است افزود : از بابت تامین ناوگان پلاک عمومی در استان هیچ مشکلی نداریم و در برخیاز شهرستانها با تبصره 4 درصد وام نیز برای تهیه خودروهای پلاک عمومی در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

وی گفت : در حال حاضر در تمام شهرستانها سواری های پلاک عمومی در چهارچوب قوانین و مقررات به مردم شریف استان با همه توان شبانه روز خدمات ارائه می کنند.

مهندس رحمتی تصریح کرد : اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از کسانیکه علاقه مند داشتن سواری های پلاک عمومی هستند با ایجاد زیر ساخت های لازم حمایت می کند و آماده است بعنوان مثال اگر فردی در مسیر تبریز به اردبیل با پلاک شخصی فعالیت می کند از طریق هماهنگی با شرکت های حمل و نقل در همان مسیر با پلاک عمومی به کار خود ادامه دهد.

رئیس پلیس راه استان اردبیل هم گفت : ما معتقدیم مشکلات پلاک شخصی ها با ایجاد زیر ساخت های لازم حل می شود و نباید از پلیس بعنوان ابزار اول برخورد با این امر استفاده شود.

سرهنگ فتاحی اظهار امیدواری کرد با در نظر گرفتن مسائل و مشکلات دارندگان سواری های مسافربری پلاک شخصی ، سازمان های متولی در صدد حل آن برآیند و پلیس نیز در کنار اقدامات این نهادها و ساماندهی پلاک شخصی ها در میدان اقدام و عمل آماده همکاری همه جانبه است.

 

46

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *