شبکه های برق پلدختر به کابل خودنگهدار مجهز می‌شوند

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،فخرالدین پناهنده در جمع اصحاب رسانه شهرستان پلدختر اظهار داشت: هم اکنون 98 درصد شبکه های فشار ضعیف به کابل خود نگهدار مجهز شده و تنها سه روستا کم جمعیت باقی مانده که تا پایان سال صدرصد مجهز خواهند شد .
وی افزود: کابل خود نگهدار علاوه بر این که موجب زیبایی مبلمان شهری می شود از خطرات و حوادث احتمالی جلوگیری می کند .
به گفته مدیر توزیع برق پلدختر تعدیل تعرفه برق شهرستان پلدختر به مانند شهرستان های گرمسیری بعید می باشد .
پناهنده افزود: هم اکنون شهرستان پلدختر منطقه 3 گرمسیری محسوب می شود که تعدیل این تعرفه به منطقه دو با توجه به شاخص های مورد نظر وزارت نیرو از جمله رطوبت و گزارش های هواشناسی شهرستان محقق نخواهد شد
وی گفت: با توجه به این که در شرایط عادی تعرفه برق به صورت پلکانی از صفر تا 100 ، از 100 تا 200 و 000 کیلو وات ساعت محاسبه می شود این شرایط پلکانی در سه ماهه تیر ، مرداد و شهریور از صفر تا 1000 و ارزان تر حساب می شود .
مدیر توزیع برق پلدختر گفت: روال تعرفه در کل شهرستان پلدختر به این صورت است به جز هفت روستای جنوب غربی این شهرستان که تعرفه برق آن منطقه یک گرمسیری و با مبنای قیمت پایین 13 تومان است و 6 ماه از سال از اول اردیبهشت تا پایان مهر ماه این تعرفه را دارند .
پناهنده افزود:شرکت توزیع برق شهرستان پلدختر در سال جاری 190 انشعاب برق به صورت رایگان به کمیته امداد ، بهزیستی ، خانواده شهدا و مساجد واگذار کرده که دو انشعاب مساجد سه فاز هستند .
وی گفت: در سال جاری حدود 484 دستگاه انواع چراغ با اعتبار 970 میلیون ریال در سطح معابر شهرستان نصب شده است .
وی افزود: در سال های گذشته روشنایی گلزارهای شهدا در شهر و روستای این شهرستان تامین شده است .
پناهنده تصریح کرد : برق رسانی به امامزاده احمد جز برنامه کاری این شرکت است که هم اکنون فاز اول و دوم آن به صورت موازی به پیمانکار تحویل داده شده ، 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ابتدای آن حدود 9 کیلومتر تا پایان سال به اتمام می رسد .
مدیر توزیع برق پلدختر گفت: فاز سوم آن در منطقه صعب العبور صورت می گیرد و برای اجرای آن باید از دکل های فلزی استفاده شود که در مناقصه عمومی قرار خواهد گرفت.

46

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *