طرح بازدید نوروزی از مجاری عرضه سوخت در منطقه لرستان آغاز شد

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی سال و به منظور آمادگی جهت ارائه خدمات و سوخت رسانی مطلوب به مسافرین نوروزی ، طرح نظارت برمجاری عرضه در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان آغاز شد.

مهندس پیمان بهرامی مدیر منطقه لرستان در این خصوص افزود : همه ساله با نزدیکی به شروع تعطیلات پایان سال طرح نظارت بر جایگاه های نوروزی در دو مرحله آغاز می شود که مرحله اول طرح در نیمه اول اسفندماه و مرحله دوم درنیمه دوم اسفند ماه و ایام تعطیلات نوروزی فروردین ماه سال ۹۶ در این استان انجام می پذیرد .

وی افزود : مرحله اول طرح بازدید نوروزی در نیمه اول اسفندماه ، به منظور نظارت و پایش وضعیت مجاری عرضه با تشکیل کارگروههای نظارتی ویژه و اعزام کارشناسان واحدهای عملیاتی، فنی، HSE و روابط عمومی برگزار شد.

براساس این گزارش، کارگروه نظارتی این شرکت به طور مستمر تا پایان تعطیلات نوروز ۹۶ عملکرد مجاری عرضه را مورد پایش و نظارت قرار می دهند و بمنظور رفع نواقص و اشکالات احتمالی و با ارائه رهنمودهای لازم به متصدیان مجاری عرضه به منظور ارتقاء سرویس دهی مطلوب، با فراهم کردن محیطی مناسب برای مراجعین و مسافرین نوروزی میزبانی خوب برای هموطنان عزیز می باشند

46

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *