۱۰ پروژه عمرانی ویژه منطقه نمونه گردشگری شورابیل اردبیل اجرا می‌شود

حمید لطف‌ اللهیان در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت:‌ برای توسعه و رونق هر چه بیشتر گردشگری در محوطه دریاچه شورابیل اردبیل پروژه‌های مختلف عمرانی و مشارکتی در این منطقه نمونه گردشگری در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر 10 پروژه عمرانی ویژه در منطقه نمونه گردشگری شورابیل اردبیل برای رونق و توسعه هر چه بیشتر این منطقه اجرا می‌شود که بهره‌برداری از این پروژه‌ها زمینه‌ساز توسعه هر چه بیشتر ورود گردشگران به این منطقه می‌شود.

لطف‌ اللهیان بیان کرد: پروژه پارک‌های بهشت گمشده و صخره‌ای، رینگ پیاده مسیر سلامت و رینگ دوم با عرض 30 متر ویژه خودروها از جمله این طرح‌ها است که در حال حاضر توسط پیمانکاران پروژه در حال اجرا بوده و تلاش بر بهره‌برداری هر چه سریع‌تر از این پروژه‌ها است.

شهردار اردبیل با بیان اینکه تلاش داریم تا رینگ دوم را تا پایان فصل کاری به اتمام برسانیم، گفت: اولویت کار در مجموعه شورابیل با تکمیل رینگ مسیر سلامت است و ایستگاه‌های دوچرخه‌سواری و چندین پروژه نیز با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه‌های گردشگری، تفریحی و تجاری در حال اجرا است.

وی از فعالیت 15 پیمانکار در طرح‌های محدوده شورابیل خبر داد و افزود: در تلاش هستیم تا طرح مسیر دوچرخه و موتور برقی رینگ شورابیل را تا پایان ماه رمضان به بهره‌برداری رسانده و برای مسافران و گردشگران تابستانی آماده کنیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *