130 شرکت غرفه دار نمایشگاه معماران بهطرح در استان مرکزی

به گزارش خبرآنلاین ، عقیلی نسب با اشاره به این که شرکت آلومرول به عنوان یکی از اسپانسر های این نمایشگاه است افرود: برای کیفیت بیشتر از اسپانسر ها کمک گرفته ایم و 12 سمینار و3 کارگاه آموزشی برگزار کرده ایم که از میان آن 2 کارگاه آموزشی را شرکت آلومرول برعهده گرفته است.
وی ادامه داد: ما میزبان سفرای کشورهای عراق و بلغارستان و هیات سیاسی اقتصادی خواهیم بود. روز پنج شنبه با برخی سفارتخانه ها مانند هند و روسیه نشست خواهیم داشت.
عقیلی نسب تصریح کرد: امسال برای اولین بار دو طرح را که شامل طرح تکریم اساتید دانشگاه ها و تور صنعتی یک روزه را برگزار خواهیم کرد.
در ادامه مدیر هتل امیرکبیر به عنوان یکی دیگر از اسپانسر ها بیان کرد: طبق آماری که سازمان توسعه و تجارت از 124 روز نخست سال جاری ارائه کرده ،درآمد گردشگری ایران 2 میلیارد و 800 میلیون دلار بوده است که این مساله جای نگرانی دارد.
آذری افزود: تمام هدف ما این است که اراک را به یک قطب در صنعت گردشگری تبدیل کنیم و استان مرکزی طرفیت های خوبی در این زمینه دارد و در گردشگری های صنعتی، مذهبی و روستایی را در بر دارد.
وی در پایان تصریح کرد: تنها لقب کریدور غرب کشور بودن به درد ما نمی خورد و ما باید از این موضوع برای گردشگری و سودآوری از کریدور هایی که در استان توقف می کنند ، استفاده نماییم.

 

۴۸

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *