۲ کار اساسی دشمن برای ناامید کردن مردم از انقلاب

سردار یدالله جوانی، معاون سیاسی سپاه، در آغاز بیست‌ و هفتمین همایش هادیان و مسئولان سیاسی سپاه با اشاره به سابقه این همایش گفت: اولین همایش هادیان سیاسی سپاه سال80 برگزار شد و در پی آن شبکه هادیان سیاسی در سپاه و بسیج با چندین هزار نفر هادی شکل گرفت که در مقاطع مختلف درخشش خوبی داشت و راهگشا بود.

وی افزود: امروز هم انتظار این است که شبکه هادیان سیاسی در سپاه و بسیج بتواند در مسیر بصیرت‌ افزایی به نیروهای انقلاب به ویژه در سپاه و بسیج منشأ اثر شود.

سردار جوانی در بیان اهداف ‌همایش، گفت: با توجه به شرایط داخلی و منطقه‌ای که در آن قرار داریم و با نظر به اینکه چهلمین سال انقلاب اسلامی دشمنان در مسیر ایجاد بدبینی و بی‌اعتمادسازی و ناامیدسازی مردم تلاش می‌کنند. این همایش با دو هدف اصلی ایجاد وحدت رویه و به روز شدن هادیان سیاسی برگزار شده است.

 وی افزود: تلاش دشمن بر ناامید کردن مردم نسبت به آینده انقلاب است. دشمن برای نیل به این هدف شوم دو کار اساسی را پیش گرفته است؛ یکی سرپوش گذاشتن بر دستاوردهای ارزشمند انقلاب در طی این چهل سال و دیگری بهره‌گیری از امپراطوری رسانه‌ای خود برای سیاه‌نمایی، لجن‌پراکنی و دروغ‌پراکنی و برجسته کردن مشکلات کشور. 

معاون سیاسی سپاه ادامه داد: وضعیتی که امروز در شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی می‌بینیم، همین تیره و تار نشان دادن شرایط کشور و سرپوش گذاشتن بر دستاوردهای انقلاب است. در چنین فضایی یکی از مهم‌ترین کارهای ما ناکام گذاشتن دشمن در رسیدن به مقصودش است. 

سردار جوانی ادامه داد: همایش هادیان سیاسی با چنین نگاهی برگزار شده و نقطه شروعی برای یک نهضت است؛ آن نهضت روشنگری و تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی است.

 وی یادآور شد: تمرکز ما هم در این همایش تبیین دستاوردهای انقلاب در حوزه‌های مختلف به شکل دقیق و تخصصی است تا هادیان ما با انگیزه‌تر و توانمندتر شده و اطلاعات دقیق را در حوزه‌های مختلف به دست بیاورند، که در این راستا در کنار مطالب ارائه شده، محتوایی برای این منظور تولید شده در اختیارشان قرار می‌گیرد. 

سردار جوانی با بیان اینکه، جوانان ما همه متولد پس از انقلاب هستند و باید بدانند که وضع پیش از انقلاب چه بوده است، تصریح کرد: پاسدار چهل ساله ما بعد از انقلاب به دنیا آمده، یعنی عمده قشر پاسداران امروز قبل از انقلاب را درک نکردند، این متفاوت از پاسداری است که شرایط انقلاب را درک کرده و در متن مبارزات بوده؛ لذا باید این مسئله جدی دنبال شود به همین دلیل این همایش با هدف تبیین دستاوردهای چهل ساله انقلاب که مورد تأکید فرمانده معظم کل قوا هم هست بر پا شده است.

2929

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *